Дерев яні будинки

Тисячоліттями людство удосконалювало будівництво будинків, бажаючи створити зразковий будинок, що захищає від негоди і непрошених гостей. Англійціще в середні століття назвали будинки з каменю “міцними, хоча й холодними і незатишними”.

Часи змінюються, сьогодні будівництво дерев’яних заміських будинків і котеджів з клеєного бруса, за своїми обсягами перевищило число цегельних котеджів, а продаж заміських будинків з каменю різко впала. Що ж сталося, чому дерев яні будинки і лазні зайняли провідні позиції на будівельному ринку, а готові проекти дерев’яних котеджів розкуповуються як гарячі пиріжки? Насправді все дуже просто. Не бажаючи миритися з тим, що камінь і скло стали превалювати у нас не тільки в містах, але і в заміських будинках, люди задумалися про здоров’я, про екологічність будинків, згадавши, нарешті, про те, що заміський будинок, це в першу чергу місце відпочинку та релаксації.

Наочним прикладом, став високий рівень життя в країнах Скандинавії, де любов до екології будинків і деревині, дозволяє жити скандинавам в теплих і затишних будинках цілими поколіннями. Досить швидко і до нас прийшло розуміння того, що будівництво та проектування дерев’яних заміських будинків і котеджів, причому будівництво будинків саме з клеєного бруса, що з’явився в Фінляндії три десятиліття тому здатне повністю змінити якість і спосіб життя.

Будинки і котеджі з клеєного бруса, а по суті, з натурального дерева, мають здатність регулювати рівень вологості всередині будинку і особливим здоровим мікрокліматом. Завдяки особливій технології виготовлення, будинки з клеєного бруса не вимагають усадки, а сам клеєний брус не деформується і не розтріскується. Будівництво будинків з клеєного бруса ведеться в рази швидше будівництва котеджів з цегли або каменю, і в той же час будинки з клеєного бруса не менш міцні і надзвичайно довговічні.

Але головна причина, через яку продаж типових проектів і будинків з клеєного бруса набирає обертів, це максимальна доступність. Існуюча до недавнього часу думка, про те, що продаж будинків і котеджів з клеєного бруса, матеріалу по суті, елітного, здійснюється за ціною недоступною масовому споживачеві, поступово сходить нанівець.

Популяризація будівництва заміських будинків з дерева зробила свою справу. Люди стали розуміти, що продаж проектів дерев’яних будинків значно дешевше, ніж проекти будинків цегляних, а будівництво котеджів з клеєного бруса багато вигідніше, швидше і, що важливо, екологічніше кам’яних побратимів.

Размещено в Блог, Важное.