Німеччина побудує в Коломиї завод на 8150 робочих місць

Німецька компанія «Leoni» побудує новий завод в Коломиї Івано-Франківській області, що стане найбільшою інвестицією за всю історію області.

Німецька компанія «Leoni» побудує новий завод в Коломиї Івано-Франківській області, що стане найбільшою інвестицією за всю історію області.

Про цеповідомив директор департаменту Івано-Франківської ОДА Дмитро Романюк.

«8150 нових робочих місць. Цим неможливо не поділитися. Друзі, німецька компанія «Leoni» збудує новий завод в Івано-Франківській області. Це величезна подія для України та найбільша інвестиція за всю історію нашої області» — написав він у Facebook.

За його словами, в 2017 буде споруджено новий завод, інвестиції в 1-й етап складають 15 млн євро, вже через рік буде набрано 800 працівників і до 2021, згідно з оптимістичними планами, кількість працівників становитиме 8150 чоловік. Робота з «Leoni» велася ще з минулого року.

Зауважимо, що компанія Leoni працює в Україні з 2003 року. Підприємство «Леоні Ваєрінг Сістемс УА ГМБХ» компанії Leoni AG на понад 6000 робочих місць розташоване в селі Нежухів Стрийського району Львівської області.

Основним напрямком діяльності компанії є виробництво дроту та кабелю для різних сфер індустрії, виробництво джгутів, кабелів і інших комплектуючих для автомобільної промисловості. Ключові клієнти холдингу: General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Cummins, Caterpillar, DAF.

Размещено в Новости.