Вклад «Подвійний результат» від ОТП Групи: отримайте +5% до депозитної ставки та спробуйте інвестиційний фонд

З 7 квітня 2017 року компанія з управління активами ОТП Капітал спільно з ОТП Банком пропонують акційний вклад «Подвійний результат» , що поєднує класичний банківський депозит та інвестиційний фонд. Це дозволяє клієнту отримати підвищену ставку за депозитом та додатковий дохід від інвестицій в інструменти фінансового ринку. ОТП Група пропонує подібні гібридні вклади своїм клієнтам з 2012 року , впроваджуючи європейський досвід інвестування в Україні. 

Вклад «Подвійний результат» надає можливість отримати 15,5% річних по 3-місячному депозиту в «ОТП Банку» при розміщенні такої ж суми на рік у інвестиційному фонді. Кошти фонду інвестуються у надійний інструмент – облігації внутрішньої державної позики, дохідність за якими наразі складає 15-16% річних.    

«В умовах зниження ставок по депозитах, клієнти все більше цікавляться альтернативними інвестиційними інструментами. Гібридний інвестиційно-депозитний продукт надає клієнтам можливість спробувати вкладення в інвестиційний фонд, при цьому отримавши бонус у вигляді 5% річних до стандартної ставки «ОТП Банку» на 3 місяці. Ми вважаємо, що найближчим часом інвестиційні фонди набуватимуть більшої популярності, оскільки депозити надаватимуть можливість тільки зберігати кошти, а не заробляти, що є нормою для розвинених країн», – говорить Віталій Дишловий , керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії з управління активами «ОТП Капітал» .  

Дізнатися більше про вклад «Подвійний результат» можна у всіх відділеннях «ОТП Банку» , на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69.  

     

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів , 3 венчурних фонди , активи страхових компаній , а також 2 недержавних пенсійних фонди . Активи під управлінням – 327,8 млн. грн.   

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.   

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Размещено в Новости.