Вклад «Подвійний+» від ОТП Груп: переваги депозиту та інвестиційного фонду для більшої дохідності

1 червня 2016 року компанія з управління активами «ОТП Капітал» спільно з ОТП Банком почали продаж акційного вкладу «Подвійний+», який об’єднав властивості та переваги класичного депозиту та інвестиційного фонду. Спираючись на свій міжнародний досвід, такий гібридний продукт ОТП Груп вперше запропонувала в Україні ще у 2012 році. Головна перевага такого вкладу – поєднання надійності банківських депозитів та потенційної прибутковості інвестиційних фондів.

Протягом дії акційного вкладу, що буде доступний до відкриття у відділеннях ОТП Банку до 30 червня 2016 року, у клієнтів буде можливість отримати 21% річних по 3-місячному депозиту при розміщенні такої ж суми на рік у інвестиційному фонді. Компанія ОТП Капітал, що керує активами фонду, очікує отримати дохідність, що перевищить річні депозитні ставки протягом 12-місячного періоду інвестицій. При цьому буде використовуватися консервативна стратегія збереження капіталу, що ґрунтується на інвестуванні коштів в державні облігації, а також депозити державних банків та банків з іноземним капіталом.

Під час минулої аналогічної кампанії клієнти отримали прибуток за депозитом 25% річних, дохід у інвестиційному фонді – більше 25% річних. Ці результати значно перевищили стандартні ставки, що на той момент складали 20% річних при розміщенні на 3 місяця та 18% річних при розміщенні на рік. 

«Вклад «Подвійний+» наразі є дуже актуальним інструментом, за допомогою якого ми надаємо клієнтам можливість заробити більше на короткостроковому депозиті, а також спробувати вкладення в інвестиційний фонд. Це чудова нагода отримати високу дохідність за вкладенням на 3 та 12 місяців», – говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про вклад «Подвійний+» можна у всіх відділеннях «ОТП Банку», на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном 044 492 34 69 (вартість дзвінків – згідно з тарифами Вашого оператора зв’язку).  

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 2 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – 265,7 млн. грн.  

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк»
– один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.  

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

 Скачать полный текст »

Размещено в Новости.